Contactpersonen Nowak Marl

Maandag tot en met donderdag van 07.30 tot 12.00 uur en van 12.45 tot 16.30 uur
Vrijdag 07.30 uur tot 12.00 uur en 12.45 uur tot 15.15 uur

Centrale

Centrale

+49 (0)2365 / 60686 - 0

info@nowak-marl.de

VCard

directeuren

Dhr. Tobias

02365 / 60686 - 0

   

Beheer

Dhr. Reidl

02365 / 60686 - 0

an.reidl@nowak-marl.de

VCard

Verkoopleiding isolerend glas

Dhr. Smektala

02365 / 60686 - 114

j.smektala@nowak-marl.de

VCard

Verkoop isolatieglas/objecten/speciale producten

Dhr. Thieme

02365 / 60686 - 116

s.thieme@nowak-marl.de

VCard

Mevr. Harder

02365 / 60686 - 120

a.harder@nowak-marl.de

VCard

Mevr. Weiberg

02365 / 60686 - 119

a.weiberg@nowak-marl.de

VCard

Verkoop Nederland

Dhr. Tschöpe

02365 / 60686 - 118

m.tschoepe@nowak-marl.de

VCard

Ordervoorbereiding / orderacceptatie voor isolatieglas

Mevr. Gosdzenski

+49 (0)2365 / 60686 - 134

c.gosdzenski@nowak-marl.de

VCard

Verkoopmanagement ESG / VSG / merchandise

Dhr. Riedel

02365 / 60686 - 135

d.riedel@nowak-marl.de

VCard

Verkoop van ESG / zeefdruk / fittingen

Dhr. Lisiak

02365 / 60686 - 115

m.lisiak@nowak-marl.de

VCard

Dhr. Koßek

02365 / 60686 - 113

t.kossek@nowak-marl.de

VCard

Verkoop van op maat gesneden onderdelen / schuurmiddelen / gelaagd veiligheidsglas / geproduceerd gelaagd veiligheidsglas

Mevr. Westermann

02365 / 60686 - 140

r.westermann@nowak-marl.de

VCard

Mevr. Sohn

02365 / 60686 - 136

t.sohn@nowak-marl.de

VCard

digitalisering

Dhr. Beyer

02365 / 60686 - 137

d.beyer@nowak-marl.de

VCard

Boekhouding

Mevr. Hamachers

+49 (0)2365 / 60686 - 125

d.hamachers@nowak-marl.de

VCard

Mevr. Melcher

+49 (0)2365 / 60686 - 125

g.melcher@nowak-marl.de

VCard

Buitendienst

Dhr. Aebersold

+49 (0)2365 / 60686 - 123

l.aebersold@nowak-marl.de

VCard

Expeditie

Dhr. Schliwa

02365 / 60686 - 212

r.schliwa@nowak-marl.de

VCard

Rackbeheer

Dhr. Schneider

02365 / 60686 - 207

m.schneider@nowak-marl.de

VCard

Fax - aanvragen en bestellingen

 

+49 (0)2365 / 60686 - 99

info@nowak-marl.de

VCard