Contactpersonen

Contactpersoon NOWAK Bochum

Maandag tot en met donderdag van 07.30 tot 12.00 uur en van 12.45 tot 16.30 uur
Vrijdag 07.30 uur tot 12.00 uur en 12.45 uur tot 15.15 uur

Centrale

 

+49 (0)2327/809-0

info@glas-nowak.de

VCard

Directie

Dhr. Nowak sen.

+49 (0)2327/809-0

-

 

Dhr. Nowak jun.

+49 (0)2327/809-0

-

 

Bedrijfsleiding veiligheidsglas

Dhr. Trienen

+49 (0)2327/809-122

g.trienen@glas-nowak.de

VCard

Bedrijfsleiding isolatieglas

Dhr. Tauchert

+49 (0)2327/809-269

j.tauchert@glas-nowak.de

VCard

Verkoopleiding

Dhr. Mertens

+49 (0)2327/809-267

a.mertens@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Albrecht

+49 (0)2327/809-135

m.albrecht@glas-nowak.de

VCard

Verkoop isolatieglas/objectberekening/toepassingstechniek/kistenwaren

Dhr. Hilden

+49 (0)2327/809-103

m.hilden@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Schilling

+49 (0)2327/809-146

s.schilling@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Kaminsky

+49 (0)2327/809-115

k.kaminsky@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Herkner

+49 (0)2327/809-126

l.herkner@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Kostrzewa

02327/809-300

i.kostrzewa@glas-nowak.de

VCard

Opdrachtvoorbereiding isolatieglas

Dhr. Haferbier

+49 (0)2327/809-120

m.haferbier@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Van Allen

02327/809-202

p.vanallen@glas-nowak.de

VCard

Opdrachtcontrole, speciale producten en isolatieglas met roeden

Mevr. Grönke

+49 (0)2327/809-296

l.groenke@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Wirths

+49 (0)2327/809-140

b.wirths@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Schmidt

+49 (0)2327/809-106

s.schmidt@glas-nowak.de

VCard

Verkoop ESG

Dhr. Fronz

+49 (0)2327/809-270

a.fronz@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Siepmann

+49 (0)2327/809-212

l.siepmann@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Wessiepe

+49 (0)2327/809-236

b.wessiepe@glas-nowak.de

VCard

Opdrachtvoorbereiding ESG

Dhr. Dapprich

+49 (0)2327/809-137

r.dapprich@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Riek

+49 (0)2327/809-143

t.riek@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Rost

+49 (0)2327/809-128

d.rost@glas-nowak.de

VCard

Bezwaren/loonharden

Dhr. Sieling

+49 (0)809-237

s.sieling@glas-nowak.de

VCard

Beslagdienst

Dhr. Wagener

+49 (0)2327/809-305

u.wagener@glas-nowak.de

VCard

Afdelingsleiding VSG

Dhr. König

+49 (0)2327/809-123

c.koenig@glas-nowak.de

VCard

Verkoop VSG

Dhr. Szepuck

+49 (0)2327/809-129

d.szepuck@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Cznotka

+49 (0)2327/809-223

m.cznotka@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Genschow

+49 (0)2327/809-224

s.genschow@glas-nowak.de

VCard

Enkelglas, kistenwaren

Mevr. Kaminsky

+49 (0)2327/809-115

k.kaminsky@glas-nowak.de

VCard

Slijperij - opdrachtafwikkeling

Mevr. Topal

+49 (0)2327/809-124

s.topal@glas-nowak.de

VCard

Afdelingsleiding zeefdruk

Dhr. Lakatsch

+49 (0)2327/809-225

m.lakatsch@glas-nowak.de

VCard

Digitalisering ISO, ESG, VSG

Dhr. Lenger

+49 (0)2327/809-133

t.lenger@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Wischnewski

+49 (0)2327/809-133

digi@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Oppermann

+49 (0)2327/809-133

k.oppermann@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Capucho

+49 (0)2327/809-133

d.capucho@glas-nowak.de

VCard

Technische werkvoorbereiding

Dhr. Dobo

+49 (0)2327/809-204

t.dobo@glas-nowak.de

VCard

mevr. Ebbing

+49 (0)2327/809-209

n.ebbing@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Nehring

+49 (0)2327/809-207

c.nehring@glas-nowak.de

VCard

Expeditie

Dhr. Meier

+49 (0)2327/809-226

c.meier@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Castro

+49 (0)2327/809-154

s.castro@glas-nowak.de

VCard

Glasbokkenbeheer

Mevr Hüttemann

02327/809-177

l.huettemann@Glas-Nowak.de

VCard

Controlling / Accounting

Mevr. Bengin

+49 (0)2327/809-131

d.bengin@glas-nowak.de

VCard

Boekhouding/personeelszaken

Dhr. Stephan

+49 (0)2327/809-130

a.stephan@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Schnürer

+49 (0)2327/809-134

b.schnuerer@glas-nowak.de

VCard

Mevr. Schweden

+49 (0)2327/809-181

v.schweden@glas-nowak.de

VCard

Buitendienst

Dhr. Mertens

+49 (0)2327/809-267

a.mertens@glas-nowak.de

VCard

Dhr. Kroke

+49 (0)2327/809-263

c.kroke@glas-nowak.de

VCard

Fax - aanvragen en bestellingen

ESG

+49 (0)2327/809-161

esg.bestellung@glas-nowak.de

VCard

Isolatieglas

02327/809-127

iso.bestellung@glas-nowak.de

VCard

VSG

02327/809-361

vsg.bestellung@glas-nowak.de

VCard

Enkelglas/slijperij

+49 (0)2327/809-161

schleiferei.bestellung@glas-nowak.de

VCard

Blanks

+49 (0)2327/809-127

zuschnitt.bestellung@glas-nowak.de

VCard

Expeditie

+49 (0)2327/809-777

versand@glas-nowak.de

VCard

Contactpersoon Nowak Marl

Maandag tot en met donderdag van 07.30 tot 12.00 uur en van 12.45 tot 16.30 uur
Vrijdag 07.30 uur tot 12.00 uur en 12.45 uur tot 15.15 uur

Centrale

Centrale

+49 (0)2365 / 60686 - 0

info@nowak-marl.de

VCard

Directie

Dhr. Reidl

+49 (0)2365 / 60686 - 0

an.reidl@nowak-marl.de

VCard

Verkoopleiding

Dhr. Thieme

+49 (0)2365 / 60686 - 116

s.thieme@nowak-marl.de

VCard

Verkoop isolatieglas/objecten/speciale producten

Dhr. Smektala

+49 (0)/ 60686 - 114

j.smektala@nowak-marl.de

VCard

Mevr. Weiberg

+49 (0)2365 / 60686 - 119

a.weiberg@nowak-marl.de

VCard

Verkoop ESG/GGT/GGA

Dhr. Lisiak

+49 (0)2365 / 60686 - 115

m.lisiak@nowak-marl.de

VCard

Dhr. Koßek

+49 (0)2365 / 60686 - 113

t.kossek@nowak-marl.de

VCard

Verkoop enkelglas/VSG/kistenwaren

Dhr. Tschoepe

+49 (0)2365 / 60686 - 118

m.tschoepe@nowak-marl.de

VCard

Bestellingen/opdrachtsinvoering

Mevr. Gosdzenski

+49 (0)2365 / 60686 - 134

c.gosdzenski@nowak-marl.de

VCard

Dhr. Dürre

+49 (0)2365 / 60686 - 134

m.duerre@nowak-marl.de

VCard

Dhr. Josefiok

+49 (0)2365 / 60686 - 134

u.josefiok@nowak-marl.de

VCard

Digitalisering ISO, ESG, VSG & Technische AV ESG

Dhr. Riedel

+49(0)2365 60686 - 135

d.riedel@nowak-marl.de

VCard

Dhr. Stelzner

+49(0)2365 60686 - 136

c.stelzner@nowak-marl.de

VCard

Boekhouding

Mevr. Heinritz

+49 (0)2365 / 60686 - 127

a.heinritz@nowak-marl.de

VCard

Dhr. Czerczak

+49 (0)2365 / 60686 - 125

r.czerczak@nowak-marl.de

VCard

Buitendienst

Dhr. Aebersold

+49 (0)2365 / 60686 - 123

l.aebersold@nowak-marl.de

VCard

Expeditie

Dhr. Schliwa

02365 / 60686 - 212

r.schliwa@nowak-marl.de

VCard

Technische lijn

Dhr. Mier

02365 / 60686 - 122

c.mier@nowak-marl.de

VCard

Fax - aanvragen en bestellingen

 

+49 (0)2365 / 60686 - 99

info@nowak-marl.de

VCard

Contactpersoon Nowak Wesel

Maandag tot en met donderdag van 07.30 tot 12.00 uur en van 12.45 tot 16.30 uur
Vrijdag 07.30 uur tot 12.00 uur en 12.45 uur tot 15.15 uur

Centrale

Centrale

+49 (0)281 / 96275 - 0

info@nowak-wesel.de

VCard

Directie

Dhr. Lenders

+49 (0)281 / 96275 - 0

dirk.lenders@nowak-wesel.de

VCard

Verkoopleiding Iso

Dhr. Maertin

+49 (0)281 / 96275 - 110

torsten.maertin@nowak-wesel.de

VCard

Glasbokkenbeheer

Dhr. Entrop

0281 / 96275 - 142

dominik.entrop@nowak-wesel.de

VCard

Bestellingen, isolatieglas, speciale producten

Mevr. Berge

+49 (0)281 / 96275 - 121

katrin.berge@nowak-wesel.de

VCard

Mevr. Oppenkamp

+49 (0)281 / 96275 - 146

eileen.oppenkamp@nowak-wesel.de

VCard

Buitendienst

Dhr. Evers

+49 (151) 264 654 99

jan.evers@nowak-wesel.de

VCard

Dhr. van Wezel

+49 (151) 264 654 21

willem.vanwezel@nowak-wesel.de

VCard

Verkoopleiding ESG/VSG/slijperij/enkelglas/gegoten glas

Dhr. Spinler

+49 (0)281 / 96275 - 210

carsten.spinler@nowak-wesel.de

VCard

Verkoop ESG/VSG/slijperij/enkelglas/gegoten glas

Mevr. Lenders

+49 (0)281 / 96275 - 225

heike.lenders@nowak-wesel.de

VCard

Beslag

Mevr. Maiwald

0281 / 96275 - 221

kerstin.maiwald@nowak-wesel.de

VCard

Opdrachtafwikkeling ESG/VSG/enkelglas/gegoten glas

Mevr. Wolting

+49 (0)281 / 96275 - 223

carmen.wolting@nowak-wesel.de

VCard

Mevr. Auras

+49 (0)281 / 96275 - 224

nadine.auras@nowak-wesel.de

VCard

Mevr. Jetten

+49 (0)281 / 96275 - 226

tanja.jetten@nowak-wesel.de

VCard

Mevr. Costa

+49 (0)281 / 96275 - 231

lucienne.costa@nowak-wesel.de

VCard

Dhr. Grunwald

0281 / 96275 - 227

tobias.grunwald@nowak-wesel.de

VCard

Digitalisering

Dhr. Kopmeier

0281 / 96275 - 214

lukas.kopmeier@nowak-wesel.de

VCard

Fax - boekhouding, aanvragen en bestellingen

Boekhouding

+49 (0)281 / 96275 - 713

buchhaltung@nowak-wesel.de

VCard

Verkoop/aanvragen isolatieglas

+49 (0)281 / 96275 - 715

anfragen@nowak-wesel.de

VCard

Bestellingen isolatieglas

+49 (0)281 / 96275 - 710

bestellungen@nowak-wesel.de

VCard

Verkoop/aanvragen ESG/VSG/enkelglas/gegoten glas

+49 (0)281 / 96275 - 725

esganfragen@nowak-wesel.de

VCard

Bestellingen ESG/VSG/enkelglas/gegoten glas

+49 (0)281 / 96275 - 720

esgbestellungen@nowak-wesel.de

VCard